FPGA Hackathon 2024

a
images
Zarejestruj się na wydarzenie FPGA Hackathon 2024 i pomóż zbudować księżycową metropolię!

 

Weź udział w FPGA Hackathon 2024 i sprawdź swoje umiejętności programistyczne. Jeśli jesteś gotów na wyzwanie? Nie możesz przegapić tego wydarzenia. Zarejestruj się i przeżyj niepowtarzalną przygodę w świecie FPGA!

Hackathon FPGA – 20-21 kwietnia 2024 – Krakowski Park Technologiczny i online!

24-godzinny FPGA Hackathon to nie tylko konkurs, to także społeczność pasjonatów, którzy pragną wspólnie eksplorować granice technologii FPGA. W 2024 roku, organizatorzy obiecują jeszcze więcej ekscytujących wyzwań i niezapomnianych doświadczeń. Oto kilka powodów, dla których warto się zarejestrować!

1.     Wiedza od Mistrzów Branży:

FPGA Hackathon 2024 gwarantuje dostęp do wielu ekspertów z dziedziny programowalnych układów logicznych. To niepowtarzalna szansa na naukę od najlepszych!

2.     Wyjątkowe Wyzwania dla Kreatywności:

W trakcie hackathonu czekać będą na Ciebie unikalne zadania, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła kreatywności. Na najlepsze zespoły czekają nagrody, ale to przede wszystkim szansa na rozwój i poszerzenie horyzontów.

3.     Sieć Kontaktów i Społeczność Entuzjastów:

FPGA Hackathon to nie tylko wyścig po nagrody – to również okazja do nawiązania trwałych kontaktów z innymi pasjonatami technologii. Wspólne wyzwania, wymiana doświadczeń i możliwość pracy w zespołach sprawią, że stworzysz cenne relacje.

Jak się zarejestrować?

Odwiedź oficjalną stronę wydarzenia, wypełnij formularz zgłoszeniowy i gotowe! Udział wydarzeniu jest bezpłatny, ale pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja będzie trwać od 4 do 24 marca 2024. Do udziału organizatorzy zapraszają 2-3 osobowe zespoły. Niezbędna jest przynajmniej podstawowa wiedza i umiejętności związane z układami FPGA. Zapewnione jest niezbędne oprogramowanie i urządzenia potrzebne do rozwiązywania zadań. Wystarczy Ci własny komputer z połączeniem z Internetem.

Czego możesz spodziewać się na miejscu?

Uczestnicy biorący udział w Hackathonie stacjonarnie będą mieli dostęp do dodatkowych konkursów z nagrodami! Na uczestników czekają również pyszne jedzenie i napoje.

Więcej szczegółów na stronie: FPGA-Hackathon-2024

 

Oprogramowanie Naukowo – Techniczne jest sponsorem tegorocznej edycji FPGA Hackathonu 2024.

Powrót do listy wydarzeń
Konkursy studenckie
FPGA Hackathon 2024

Data

20-04-2024 - 21-04-2024

Godzina

09:00

Czas trwania

24 h

Lokalizacja

Krakowski Park Technologiczny

Rejestracja na wydarzenie
Czy chcesz zarejestrować się na wydarzenie?
Zaloguj się aby pobrać materiały
Rejestracja
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.