MATLAB EXPO Polska

a
images

MATLAB EXPO Polska jest częścią serii wydarzeń organizowanych przez firmę MathWorks. To jedyna tego typu konferencja w naszym kraju, podczas której uczestnicy mogą zaznajomić się z trendami rozwoju i najnowszymi osiągnięciami producenta oprogramowania MATLAB i Simulink, a także dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystać to oprogramowanie do własnych projektów. Prelegentami będą inżynierowie z firm MathWorks i ONT, a także użytkownicy, zarówno komercyjni jak i akademiccy, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami.

Szczegóły

Do uczestnictwa w MATLAB EXPO zachęcamy wszystkich zainteresowanych narzędziami firmy MathWorks. Prezentowane treści będą dotyczyć wykorzystania narzędzi w inżynierii cyfrowej. Zagadnienia, które pojawią się podczas konferencji obejmują najnowsze trendy w przemyśle takie, jak projektowanie oparte o model (Model-Based Design), automatyczna generacja kodu produkcyjnego lub wykorzystanie modelu pracy low-code opartego o interfejsy graficzne. Zaprezentowane zostaną przykłady wykorzystania MATLABa i Simulinka z dziedzin sztucznej inteligencji, elektryfikacji czy autonomizacji pojazdów.

Rejestracja

MATLAB EXPO to nie tylko prezentacje techniczne, ale również okazja do spotkania polskiej społeczności użytkowników oprogramowania firmy MathWorks. Uczestnicy mogą poznać się wzajemnie i wymienić doświadczeniami.

Powrót do listy wydarzeń
Konferencje
MATLAB EXPO Polska

Data

04-06-2024

Godzina

08:30

Czas trwania

8 godz.

Lokalizacja

Warszawa, Hotel NYX

Pobranie materiałów
Czy chcesz uzyskać dostęp do materiałów?
Zaloguj się aby pobrać materiały
Rejestracja
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.