Test Dive 2023

a
images

Znana jest już data siódmej edycji Test Dive Conference – w imieniu organizatorów już dziś zapraszamy 12 października do Multikina w Krakowie na nową porcję niezapomnianych testerskich wrażeń.

Podczas ostatniej konferencji pasjonaci testowania oprogramowania spotkali się w Krakowie już po raz szósty na jednym z największych testerskich eventów w Polsce i Europie.

Organizatorzy konferencji postanowili powrócić do jej stacjonarnej wersji po dwóch latach przerwy. Natomiast uczestnicy mieli możliwość czynnego udziału w prelekcjach z każdego miejsca dzięki transmisjom online.

Tematami przewodnimi tej edycji konferencji były przede wszystkim: Techniki i Metodologie Testowania, Automatyzacja Testów, Zarządzanie testami, Bezpieczeństwo, Agile, Internet rzeczy, DevOps, Blockchain oraz uczenie maszynowe.

Na scenie VI edycji Test Dive Conference mogliśmy zobaczyć m.in.: Julio Cesar Fort, Adriana Bala, Andrzeja BTC, Michała Sajdaka i wielu innych prelegentów, którzy podzielili się swoją wiedzą z zainteresowanymi uczestnikami.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji konferencji.

>>testdive.pl

Powrót do listy wydarzeń
Konferencje
Test Dive 2023

Data

12-10-2023

Godzina

00:00

Czas trwania

1 dzień

Lokalizacja

Multikino Kraków

Pobranie materiałów
Czy chcesz uzyskać dostęp do materiałów?
Zaloguj się aby pobrać materiały
Rejestracja
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.