European Rover Challenge 2023

a
images

European Rover Challenge to największy międzynarodowy festiwal, łączący prestiżowe zawody łazików marsjańskich z pokazami naukowymi i technologicznymi! Na odwiedzających ERC czekają nie tylko finały zawodów robotycznych, ale także prelegenci i wynalazki z całego świata oraz nieprzebrana liczba pokazów, atrakcji i eksperymentów naukowych.

  • Zobacz największy na świecie tor marsjański, wzorowany na wybranym fragmencie Marsa.
  • Odwiedź stoiska kilkudziesięciu wystawców, weź udział w warsztatach i posłuchaj interesujących prelekcji gości specjalnych.
  • Zobacz robotyczne konstrukcje i łaziki marsjańskie z całego świata.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Organizatorzy i partnerzy chcą, aby niezwykła wartość jaką daje uczestnikom ERC docierała do jak największej liczby odbiorców. Dlatego wydarzenie odbywa się na miejscu w Kielcach oraz jest transmitowane po angielsku przez Internet, dla widzów z całego świata. Uczestnicy online mogą niezależnie od tego, gdzie się znajdują – na bieżąco śledzić prezentacje i debaty na stronie internetowej wydarzenia: www.roverchallenge.eu

Wydarzenie jest organizowane pod honorowym patronatem Europejskiej Agencji Kosmicznej.

HARMONOGRAM:

15 września (piątek) – finały zawodów łazików marsjańskich, dzień otwarty Politechniki Świętokrzyskiej + transmisja rozmów z gośćmi specjalnymi (w języku angielskim)

16–17 września (sobota–niedziela) – NAJWIĘCEJ ATRAKCJI – finały zawodów łazików marsjańskich, prelekcje na auli głównej, strefa wystawców (pełna atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku) + transmisja prelekcji i debat (w języku angielskim)

Do zobaczenia podczas finałów zawodów ERC 2023 w strefie wystawców! >>Szczegóły

Powrót do listy wydarzeń
Konkursy studenckie
European Rover Challenge 2023

Data

15-09-2023 - 17-09-2023

Godzina

09:00

Czas trwania

3 dni

Lokalizacja

Kielce

Pobranie materiałów
Czy chcesz uzyskać dostęp do materiałów?
Zaloguj się aby pobrać materiały
Rejestracja
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.